До уваги відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також громадян населених пунктів Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

  • 545

Фото без описуЗаболотівська селищна рада об’єднаної територіальної громади зобов`язує всіх  дотримуватися  Правил благоустрою території населених пунктів Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Особливу увагу рекомендується приділити розділу IV Правил благоустрою, який забороняє влаштовувати стихійні сміттєзвалища на берегах річок і водоймів і в якому вказано:

 

 Відповідальним  посадовим  особам  підприємств,   установ, організацій, а такожгромадянамзабороняється: 

    1. Захаращувати   територіїсипучими  матеріалами,   конструкціями, сміттям, побутовимивідходами, відходамивиробництва,  листям, травою, гіллям, накопиченнямснігу та кригитощо. 

   4. Вивозити  і  звалювати  сміття,  будівельні,   побутові, харчові  відходи,  відходивиробництва,  траву,  гілля,  деревину, листя,  сніг у не відведених  для  цього  місцях  та  влаштовуватизвалища , особливо на інженернихспорудах  водовідведення та водопониження (траншеях і т.і.). 

   6. Забруднюватиземельніділянки та водоймивиробничими та побутовимистічними водами.

  30. Засмічувати водні об’єкти та забруднювати водні ресурси. 

  Правила  містять  загальнообов'язкові  на  територіях об’єднаної територіальної громади Заболотівської селищної ради норми,  за порушення яких передбачена  відповідальність  згідно  з Кодексом України  про  адміністративні  правопорушення . 

Стаття 152 КУпАП передбачає відповідальність за порушення державних стандартів,норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів – накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб»єктів підприємницької діяльності – від п»ядесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Контроль    за   дотриманням   та   здійсненням   заходів, спрямованих на виконання цих Правил,  координація дій  відповідних посадових осіб,  пов'язаних з їх виконанням, здійснюється виконавчим комітетом селищної ради, постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, промисловості підприємства та сфери послуг.