Медицина Заболотівськї ОТГ поповнилася новим автомобілем

Дата: 20.03.2019 13:53

З метою підвищення якості медичного обслуговування за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості було придбано сучасний автомобіль  для сімейних лікарів Рудниківської амбулаторії. Так, 20 березня 2019 року голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк передав ключі від нового автомобіля директору КНП «Заболотівська лікарня» Ігорю Палійчуку.

«Завдяки реформі сільської медицини будується амбулаторія в селі Рудники, заклад відповідатиме новітнім технічним вимогам, буде енергоефективним, комфортним, з необхідним обладнанням для нього і отримали новий автомобіль. Тепер сімейні лікарі зможуть своєчасно добратися до хворих», – зазначив голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк.