Якісна освіта - прогресивна освіта!

  • 580

Фото без опису20 березня у приміщенні Заболотівського ліцею відбувся форум для працівників освіти Заболотівської ОТГ. До Заболотова завітали фахівці, представники Української галицької партії, представили сучасні кроки до вдосконалення освіти у закладах територіальної громади, а саме:

Автономія закладу освіти; Створення освітнього округу та опорних шкіл; Оцінка якості освітнього процесу. У ході презентацій та діалогів, педагоги мали змогу особисто долучитися до формулювання основних компонентів якісної освіти – ділилися досвідом та ідеями у групах. На завершення форуму кожен з педагогів Заболотівської ОТГ мав можливість висловити побажання для покращення навчально- виховного процесу у закладах освіти.

На форумі також були присутні: перший заступник голови Заболотівської ОТГ Любов Василівна Ленькавська та начальник відділу освіти громади Тамара Мирославівна Стеф’юк. Керівництво подякувало за надану можливість для педагогів громади брати участьу заходах такого рівня і висловили переконання, що «якісна освіта – це шлях до життя в розвинутій, успішній країні. Спільні зусилля громади та освітян, любов до свого покликання та до учнів – запорука прогресу у цій галузі».

Фото без описуФото без опису