Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ОТГ

Дата: 01.04.2019 11:16

29 березня 2019 року, відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади, яке пройшло під головуванням селищного голови ОТГ Івана Танюка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Під час засідання члени виконкому розглянули та прийняли важливі для громади рішення, зокрема затвердили заходи з проведення благоустрою в населених пунктах Заболотівської ОТГ, заслухали питання щодо роботи соціальних робітників по обслуговуванню одиноких перестарілих громадян на території Заболотівської ОТГ та питання про роботу Заболотівської місцевої пожежної охорони.

Продуктивно працювали члени виконавчого комітету. Відносно всіх питань прийняли позитивні рішення. І на завершення Іван Дмитрович підбив підсумки засідання виконкому та закликав присутніх активно братися до вирішення поставлених завдань.