В селищі Заболотів проведено благоустрій території на селищному стадіоні

Дата: 05.04.2019 09:14

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та відповідно до рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про проведення заходів з благоустрою територій та  щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 03 квітня 2019 року, за ініціативи голови Заболотівської селищної ради Івана Танюка проведено благоустрій на стадіоні в селищі Заболотів  та здійснено прибирання прилеглої території до стадіону. До даної акції долучилися працівники апарату Заболотівської селищної ради ОТГ, Заболотівського ККП, бібліотек, ДНЗ «Берізка», МПО, учні Заболотівського ліцею та активні жителі Заболотівської ОТГ. Дана акція проходила на високому організаційному рівні.

Адміністрація Заболотівської селищної ради ОТГ висловлює щиру подяку усім хто долучився до цієї акції.