Відбулася презентація книги о.Антонія Вєха "Сестри служебниці Непорочного Зачаття ПДМ в містечку Заболотів 1927-1945"

10 квітня 2019 року об 15.30 год. в приміщенні Заболотівської бібліотеки для дітей відбулася презентація книги  о.АнтоніяВєха "Сестри служебниці Непорочного Зачаття ПДМ в містечку Заболотів 1927-1945". На даному заході були присутні Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк, перший заступник Голови Заболотівської  селищної ради ОТГ Любов Василівна Ленькавська, інспектор з питань культури Віра Юріївна Андрійчук, о.ЗахарійМихасюта,сестра Мальвіна з Заболотова, сестри з Обертина, працівники культури, представники Заболотівського ліцею та читачі. На презентації о.Антонійза допомогою слайдів коротко познайомив усіх присутніх із метою, змістом, значенням книги та побажав усім приємного читання. Після чого Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк висловив слова вдячності та захоплення о.Антонію, за таку клопітку та потрібну працю. Також із подякою звернувся о.Захарій, адже це досить важка робота у збиранні такої цікавої інформації, тим паче багато матеріалів українською мовою публікуються вперше. Книга буде корисною для тих, хто цікавиться історією рідного краю та його духовною культурою.