Нарада у голови селищної ради ОТГ

Дата: 07.05.2019 11:34

06 травня  2019  року голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк провів  щотижневу нараду, за участю своїх заступників, в.о. старост, начальників відділів виконавчого апарату селищної ради, керівників установ і організацій Заболотівської громади.

Під час засідання голова селищної ради ОТГ наголосив на важливості проведення робіт по недопущенню прориву дамби на кордоні Заболотів - Хлібичин що несе реальну загрозу затоплення селища Заболотів та навколишніх сіл.

Водночас, було розглянуто ряд актуальних питань серед яких: виконання бюджету, написання проектів, проведення благоустрою, ремонт приміщення для ЦНАП, підготовка до святкування Дня пам’яті та примирення, роботи закладів освіти,  відкриття дитячого садочка в с. Троїця, надання адміністративних та соціальних послуг щодо забезпечення життєдіяльності громади.

На закінчення Іван Дмитрович окреслив основні завдання виконавчого апарату селищної ради на поточний тиждень та дав відповідні вказівки і доручення працівникам виконавчого апарату та керівникам установ Заболотівської громади.