У Іллінецькому старостинському окрузі відбулась толока із прибирання місцевого кладовища

Дата: 16.05.2019 10:45

15 травня 2019 року  в Іллінецькому старостинському окрузі Заболотівської селищної ради ОТГ  відбулась толока із прибирання місцевого кладовища до Дня Пам’ятки. До цієї акції долучились місцеві жителі та працівники Заболотівського ККП, спільними зусиллями було прибрано та вивезено велику кількість сміття.

Шановні жителі Заболотівської селищної ради ОТГ не будьте байдужими не проходьте повз тих, хто смітить на кладовищі, не вивозьте відходи в лісопосадки і зробіть зусилля – донесіть сміття до смітника. В інакшому випадку – ми втопимо наше прийдешнє покоління у сміттєзвалищах. І тоді проблему вже точно не вирішити лайками і коментарями в соцмережах.