Святкування Дня вишиванки в Заболотівській ОТГ

Фото без описуЩороку в третій четвер травня відзначається це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.

В цей святковий для України день в бібліотеці для дорослих селища Заболотів організована працівниками бібліотек Людмилою Грицик, Вірою Косович, Тетяною Савчук, Галиною Чорнодолюк та Світланою Бойчук, персональна виставка робіт майстра художньої вишивки Євдокії Михайлівни Аннюк, жительки селища Заболотів.
Захід розпочався флеш-мобом "Чарівний світ вишивки", який підготувала інспектор з питань культури, національностей та релігій Віра Юріївна Андрійчук, за участю учасників гуртка художнього слова клубу ім. Л. Українки селища Заболотів (керівник Ю. Д. Андрійчук) та учні 4-Б класу Заболотівського ліцею (класний керівник Х.М. Корбутяк, хореограф Г. Я. Танасійчук).
На захід завітали голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Василівна Ленькавська, заступник голови селищної ради Павло Васильович Книш, керуюча справами селищної ради ОТГ Наталія Іванівна Гачка, працівники селищної ради ОТГ, працівники бібліотечних та клубних установ Заболотівської ОТГ, читачі та всі бажаючі.