Відбувся футбольний турнір пам'яті Богдана Франчука у с. Ганьківці

  • 677

Фото без опису17 червня 2019 року в селі Ганьківці на спортивному стадіоні відбувся турнір пам’яті Богдана Франчука. Розпочався турнір з благословення о.Василя Семотюка та підняття Державного прапора. Після проведення жербкування інструктор спорту в Снятинському районі, депутат районної ради Дмитро Пошиван оголосив про початок турніру, в якому взяли участь чотири команди сіл Завалля,Іллінці,Топорівці та Ганьківці. До учасників турніру та всіх присутніх звернувся батько Богдана Франчука  Микола Франчук, який висловив щирі слова подяки за участь в турнірі , який вже став традиційним; в.о.старости Шиян В.І. , який подякував  всім . хто береже пам»ять про Богдана Франчука.  Богдан був ініціатором  і  активним організатором облаштування стадіону. Доброю і порядною людиною, щирим другом , люблячим сином і онуком. Спортивний комплекс названо вчесть Богдана Франчука.

 За результатами проведених ігор перемогу здобула команда с.Топорівці, друге місце за господарями турніру,третє – с.Іллінці, четверте – команда с.Завалля.

Кращі гравці нагороджені медалями та грамотами, а всі команди-учасники – кубками.

 Висловлюємо щирі слова подяки за організацію та проведенні турніру голові Заболотівської селищної ради ОТГ Танюку Івану Дмитровичу, батькові Франчуку Миколі Івановичу,депутату Заболотівської селищної ради Жураківському Василю Миколайовичу,в.о.старости Шияну Василю Івановичу, тренеру ФК «.Ганьківці» Кіпещуку Володимиру Миколайовичу та всім, хто був причетний до цього заходу.Нехай

всемилостивий Господь береже Вас і і Ваші родини!

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису