В Заболотівській ОТГ відзначили день молоді

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. У 2019 році це – 30 червня. В цей день пройшло святкування Дня молоді і в Заболотівській ОТГ . Розпочалося свято спортивними змаганнями, це з шахового, шашкового, тенісного турнірів, які проходили в парку Героїв Майдану, участь взяли всі бажаючі жителі  з  старостинських округів Заболотівської ОТГ . Також в парку Героїв Майдану відбувся волейбольний турнір на новій волейбольній площадці, що була відкрита та освячена того ж дня, за ініціативи та власні кошти заступника голови Заболотівської селищної ради Павла Книша та за підтримки Голови Заболотівської селищної ради ОТГ  Івана Танюка і депутата Заболотівської селищної ради ОТГ Ярослава Товстюка.

По кожному виді спорту були визначені та нагороджені переможці: кубками, медалями та дипломами. Підсумки змагань:

• шаховий турнір

1 місце – Гафійчук Василь( с. Ганьківці),

2 місце – Захарук Іван ( с. Ганьківці),

3 місце – Гуменюк Вадим ( с. Олешків);

• шашковий турнір

1 місце – Бойчук Петро(смт.Заболотів),

2 місце – Фербей Іван (с. Ганьківці),

3 місце – Джоголик Ярослав (с. Ганьківці);

• тенісний турнір

1 місце – Корогод Ростислав(смт. Заболотів),

2 місце – Лудчак Василь (с. Іллінці),

3 місце – Горук Володимир (смт. Заболотів);

• волейбольний турнір

1 місце – команда с.Ганьківці

2 місце – команда смт.Заболотів

3 місце – команда смт. Заболотів(Демиче);

В другій половині дня відбувся святковий концерт за участю талановитої молоді Заболотівської ОТГ. Під час концертної програми глядачі мали можливість переглянути показовий виступ туристичної групи Заболотівського ліцею та художню виставку юних художників селища. На початку концерту з вітальним словом звернулася до всіх присутніх перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Любов Ленькавська. Привітавши зі святом молоді, святом творчості й натхнення та зі святом Днем Конституції України,  побажавши всім енергії і запалу, пізнання і самоствердження. По завершенні святкового концерту відбулася запальна дискотека.