Відкриття волейбольного майданчика в селищі Заболотів

Фото без опису30 червня 2019 року на свято Дня молоді в селищі Заболотів в парку Героїв Майдану урочисто відкрили та освятили волейбольний майданчик  для пляжного волейболу,  за ініціативи та власні кошти заступника Голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Павла Книша та за підтримки і допомоги Голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івана Танюка, депутата  Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Ярослава Товстюка,  Негрича Володимира та Негрича Сергія.Фото без опису

На відкритті майданчика Голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк привітав всіх присутніх зі Святом молоді, Днем Конституції України та ще одним святом, яке має велике значення в історії українського народу й в історії українського націоналістичного руху новітнього часу – це проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941року та подякував за такий чудовий подарунок,як волейбольний майданчик, який буде сприяти активному відпочинку усіх жителів нашого селища і підтримки здорового способу життя підростаючого покоління. Також з вітальним словом до всіх присутніх звернувся поет, голова районного товариства ПросвітаМирослав Попадюк.

Чудове свято доповнив яскравий, динамічнийтурнір волейбольних команд сіл Заболотівської ОТГ. Підсумки змагань:

1 місце – команда с.Ганьківці

2 місце – команда смт.Заболотів