Зібрання Молодіжної ради при Заболотівській селищній раді ОТГ

Дата: 10.07.2019 15:52

10 липня 2019 року у Заболотівській ОТГ зібралися члени ініціативної групи з метою обговорити організаційні питання щодо проведення першого зібрання Молодіжної ради при Заболотівській селищній раді ОТГ, яка офіційно створена рішенням сесії Заболотівської селищної ради ОТГ 2019 р.
Розмова була відкритою, в дружній атмосфері, з цікавими і діловими пропозиціями, як зробити молодіжне життя в громаді активним, змістовним і насиченим.
Молодь об'єднується і уже 16 липня будуть вибори молодіжного активу, а далі робота за їх участю, проведення заходів, акцій.
Захід проведено в рамках Програми "  U-LED з Європою" ГУ " Ділові ініціативи". У роботі взяла участь керуюча справами виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ Гачка Наталія Іванівна.