Відбулося  засідання постійних комісій Заболотівської селищної ради ОТГ

Дата: 15.08.2019 10:43

В рамках підготовки до чергової сесії Заболотівської селищної ради ОТГ та відповідно до затвердженого графіку проведення постійних комісій селищної ради ОТГ, 14 серпня 2019 року відбулося  засідання постійних комісій, а саме: комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та соціального захисту населення та комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу.

Участь в засіданнях взяли голови та члени комісій а також перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Любов Ленькавська.

На початку засідання присутніх ознайомлено із регламентом роботи та порядком денним засідання комісії.   На профільних комісіях  депутати розглянули питання які були внесенні на їх розгляд.