Відбулась конференція працівників освіти Заболотівської громади

  • 373

28 серпня 2019 року в залі засідань Заболотівської селищної ради ОТГ відбулась конференція працівників освіти  Заболотівської громади. В засіданні педагогічної конференції взяли участь голова селищної ради ОТГ  Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ  Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ  Павло Книш, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради ОТГ Тамара Стеф’юк, священнослужитель УГКЦ  о. Захарій, керівники освітніх закладів, заступники керівників, голови методичних структур, голови профспілкових комітетів, представники молодіжної ради Заболотівської селищної ради ОТГ.

З Божим благословенням до всіх присутніх звернувся отець Захарій. Провів молебень за вдалий початок, підкреслив важливість праці вчителя та повагу до його гідності.

З вітальним словом до освітян громади звернувся очільник громади Іван Дмитрович Танюк. В своєму виступі звернув увагу на підготовку навчальних закладів до початку нового навчального року, на співпрацю освітян і громадськості. Також голова селищної ради ОТГ вручив грамоти освітянам громади за заслуги в галузі освіти:

З вітальними промовами виступили заступники селищного голови ОТГ Любов Василівна Ленькавська та Павло Васильович Книш.  Любов Василівна  детально зупинилася на підготовці  кожного навчального закладу до нового навчального року, а також повідомила учасників конференції  про створення в Заболотівській громаді інклюзивно-ресурсного центру,керівником якого призначено  Саламаху Віталію.

З доповіддю «Підсумки. Результати. Досягнення» виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Тамара Стеф’юк. Вона  детально проаналізувала роботу ЗЗСО за минулий рік, охопивши усі освітянські ланки – від дошкільної до старшої школи.

Керівник освіти озвучила напрямки  та завдання освіти громади на наступний навчальний рік та шляхи їх реалізації, а також ознайомила освітян із змінами, які плануються в освітньому середовищі наступного року.

Членами  молодіжної ради Заболотівської селищної ради ОТГ перед залом засідань була поставлена тематична фотозона, біля якої учасники конференції мали змогу сфотографуватися.

Конференція була проведена в теплій, дружній атмосфері.