Дата: 09.09.2019 15:06

10 вересня 2019 року в Заболотівській ОТГ ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень», Програма U-LEAD з Європою проводить тренінг «Залучення молоді (в т.ч. учнівської), осіб з особливими потребами та жінок до планування розвитку громади».

*Початок заходу: 10.00 год.

*Місце проведення: Актова зала Заболотівської ОТГ, площа С. Бандери, 3

Під час проведення тренінгу буде обговорено питання важливості залучення молоді та (в т.ч. учнівської), осіб з особливими потребами та жінок до планування розвитку своє громади, представлено кращі практики залучення громади до стратегічного планування та основні моделі розвитку, які використовують розвинуті країни у стратегічному плануванні.

На тренінг запрошуються: старости, депутати, місцева молодь актив громади та всі бажаючі.