Спортсмени Заболотівської громади пристойно виступили у Ворохті на Всеукраїнських спортивних змаганнях

Дата: 24.09.2019 11:23

Спортсмени нашої Заболотівської громади на чолі з інспектором зі спорту Романом Максим’юком пристойно виступили у Ворохті на Всеукраїнських спортивних змаганнях, які проводило фізкультурно-спортивне товариство "Колос". Серед 21 команди з усієї України, наші спортсмени зайняли 8 місце, випередивши сильні колективи з Луганської, Вінницької, Полтавської, Львівської та ін. областей. Найбільш вдало себе проявили у шахах - 2 місце (Кузик Юрій), та у настільному тенісі - 2 місце в індивідуальному заліку (Куравський Олег) та 3 місце у загальнокомандному.

Щиро вітаємо наших земляків зі значним здобутком та вдалим стартом на всеукраїнській спортивній арені. Бажаємо не зупинятися на досягнутому і вірити в перемогу, а вона, впевнені, не забариться.