Відбувся щорічний фестиваль «Сила коней 2019»

Дата: 25.09.2019 13:38

22 вересня 2019 року у селі Рудники Заболотівської селищної ради ОТГ відбувся щорічний фестиваль «Сила коней 2019».  Даний захід проходив на досить високому рівні. Організаторами виступили жителі с.Рудники, це: Стефанець Руслан Васильович, Том’як Володимир Михайлович та Шулепа Олександр Ігорович.

У змаганнях взяли участь 12 учасників в парівках та 18 учасників в однокінках. Відкрив даний захід голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, який привітав учасників змагань та гостей даного фестивалю. Крім того відвідали змагання група осіб з інвалідністю Залучанського дитячого будинку інтернат для яких було зібрано та передано кошти на потреби осіб які проживають в інтернаті.

За підсумками переможцями стали:

• У парівках - 1-ше місце Чуревич Петро (с.Спас); 2-ге місце Гаврищук Степан (с. Печиніжин); 3-те місце Іванчук Андрій  (с.Рудники).
  • У однокінках – 1-ше місце Мартиняк Петро (с.Пістинь); 2-ге місце Том’як Володимир (с.Рудники); 3-те місце Калиняк Віталій (с.Кропивище).

Головними спонсорами даного дійства були: Тимофійчук Б.В., Мельничук М.І.,Тимофійчук М.Я., Танюк І.Д., Абрамюк М.М., Стефанець М.В.