Шановні бібліотекарі Заболотівської селищної ради ОТГ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 27.09.2019 08:02

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини, провідниками у світ нового і непізнаного.

Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, Ви сприяєте всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу.

Сердечно бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Голова Заболотівської

селищної ради ОТГ                                                         Іван Танюк