Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради ОТГ

Фото без опису26 вересня 2019 року під головуванням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Танюка Івана Дмитровича,  відбулося  чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Одним з перших було розглянуто питання, щодо підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років по Заболотівській ОТГ.

Крім того було винесено на розгляд ряд важливих питань, серед яких: затвердження заходів щодо святкування Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України та 580-річчя з дня першої згадки с. Ганьківці; надання одноразової допомоги; встановлення місійного хреста в селищі Заболотів.

На закінчення директор КНП «Заболотівська лікарня» Ігор Палійчук ознайомив присутніх з планом дій та окреслив шляхи вирішення проблем щодо належного функціонування та виходу із кризової ситуації, яка склалася в Заболотівській лікарні.

Члени виконавчого комітету розглянули розглянули всі питання порядку денного з яких прийняли відповідні рішення.