Проводиться прокоп із зміною русла річки Прут в селищі Заболотові

  • 569

Фото без описуВпродовж 2018-2019 року в наслідок сильних проливних дощів в річці «Прут» піднімався рівень води, що призвело до повного руйнування укосу та самої дамби протяжністю 300 метрів в селищі Заболотів на кордоні села Хлібичин (Борщівська сільська рада), була реальна загроза можливого прориву води який загрожував затопленням селища Заболотів та навколишніх сіл. Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк неодноразово інформував та направляв відповідні листи з фотоматеріалами керівництву Івано-Франківької ОДА з місця руйнування дамби.
Так, за ініціативи голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка під час робочого візиту голови Івано-Франківької ОДА Дениса Шмигаля до Снятинського району було запропоновано відвідати аварійний участок дамби у селищі Заболотів. Після чого було вирішено провести прокоп із зміною русла річки Прут.
Вже 29 вересня 2019 року розпочалися відповідні роботи із сторони Троїцького старостинського округу Заболотівської селищної ради ОТГ аварійною бригадою Коломийського МУВГ. На даний час роботи підходять до завершення.