Проведено засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ

Дата: 01.11.2019 13:48

31 жовтня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Іван Танюк. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

На розгляд винесено ряд питань, а саме: про виконання рішення виконкому №114 від 26.09.2019р. «Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р. по Заболотівській ОТГ», про роботу Заболотівської дільниці РЕМ, про надання одноразової адресної грошової допомоги жителям Заболотівської ОТГ. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.