Відбулися урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 11.11.2019 09:00

8 листопада 2019 року, в Заболотові, в селищному будинку  культури  відбулось святкування Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відзначають 9 листопада. Святковий захід розпочався зі слів привітання від голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка. Після привітань з нагоди свята, були вручені грамоти Голови Заболотівської селищної ради ОТГ працівникам культури за  активну культурно-просвітницьку діяльність,  популяризацію  рідної культури, розвиток народної творчості та з  нагоди Всеукраїнського  дня  працівників  культури  та  аматорів  народного  мистецтва та прозвучало музичне вітання у виконанні автора і виконавця пісень Любомира Згурського.

На святкування завітав й заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ, голова первинної профспілкової організації  Павло Книш,  який  також привітав колектив працівниківкультури та вручив грошову премію кожному членові профспілкової організації.Також зі святом привітала всіх, хто присвятив себе благородній справі - збереженню, розвитку і примноженню безцінних духовних скарбів нашого народу й в.о. начальника відділу культури, національностей та релігій Віра Андрійчук.
На завершення урочистостей працівники культури подарували всім присутнім змістовний святковий концерт у власному виконанні.