У Заболотівській ОТГ відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 14:38

21 листопада Україна відзначає річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності, та вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Відповідно до затвердженого плану заходів в Заболотівській ОТГ проведено низко заходів приуроченій до Дня Гідності та Свободи. Зокрема, в старостинських округах Заболотівської ОТГ та в селищі Заболотів відбулися поминальні панахиди з покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дошок. Крім того, в клубних закладах, бібліотеках, музеях проведено книжково-ілюстративні та тематичні виставки. В закладах освіти проведено тематичні уроки та виховні години  з приводу річниці Помаранчевої революції та Революції Гідності.