Тренінг-навчання щодо якості надання адміністративних послуг

Фото без опису25-29 листопада 2019 року в Заболотівській селищній раді ОТГ в рамках Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення проходить тренінг-навчання з ділового етикету та ефективних комунікацій для працівників селищної ради ОТГ.

Під час заходу ознайомлено присутніх з повноваженнями органів місцевого самоврядування у наданні адміністративних послуг, наводяться приклади моделей у спілкуванні влади з громадянами обговорюється розробка інформаційних та технологічних карток послуг,   інструментів  інтеграції послуг у ЦНАП.

Формат навчального тренінгу дозволяє учасникам не тільки дізнатися про актуальний стан надання адміністративних послуг, а й отримати вичерпні відповіді на всі запитання та висловити своє бачення щодо вирішення проблемних питань.