Голова Заболотівської селищної ради ОТГ взяв участь у Загальних Зборах АСОЦІАЦІЇ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 28.11.2019 16:05

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк взяв участь у Загальних Зборах АСОЦІАЦІЇ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД що проходили в м.Київ 25 листопада 2019 року.
Ключова пропозиція зборів полягала у тому, що всі добровільно створені ОТГ повинні отримати шанс довести свою спроможність після виборів 2020 року, а зміна щодо запровадження нових критеріїв спроможності, повинно відбуватись поступово.
Про подальші кроки реформування місцевого самоврядування в ході з учасниками заходу спілкувалися Міністр розвитку громад та територій України, народні депутати, Міністр соціальної політики України, перший заступник Міністра культури України та заступник Міністра молоді та спорту України, директор «Фонду Енергоефективності», віце-президент Шведської асоціації місцевих влад і регіонів (SALAR), експерт шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», заступник голови офісу Ради Європи в Україні, директор Програми DOBRE (USAID), директор Програми «U-LEAD з Європою», керівник швейцарсько-українського Проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та інші.