Збори Первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради ОТГ

Дата: 09.12.2019 08:59

06 грудня 2019 року в приміщенні Заболотівського селищного будинку культури  відбулися збори Первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Під час даних зборів голова Первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради ОТГ Павло Книш прозвітував про проведену роботу за попередній період, наголосивши, що основною метою профспілки є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади, надання членам профспілки допомоги у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів.

Кожному члену профспілкової організації надається можливість творити, виразити свою індивідуальність, висловити свою думку, проявити принциповість та ініціативу.

Отже, сучасна профспілка – це мобільний, консолідуючий орган. Суть якого – допомагати людям. За профспілками – майбутнє! Разом – ми сила!