Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк в День Святого Миколая подарував плазмовий телевізор вихованцям Тростянецького ліцею

Дата: 19.12.2019 12:46

День Святого Миколая Чудотворця — один з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Так, 19 грудня, у день вшанування Святого Миколая, голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк та депутат Заболотівської селищної ради ОТГ Тимофійчук Анатолій Васльович  відвідали Тростянецький ліцей,  щоб привітати учнівський та педагогічний колектив з цим чудовим святом. Після чого, Іван Дмитрович вручив учням 2-го класу (класний керівник Воротняк Ярослава Володимирівна) омріяний дітьми плазмовий телевізор, який буде використовуватись під час проведення уроків, побажавши їм бути слухняними, здоровими, добре вчитися та бажання творити добро своїми гарними вчинками. В свою чергу, педагогічний колектив та діточки закладу щиро подякували керівництву Заболотівської селищної ради ОТГ за привітання та  подарунок, побажавши міцного здоров’я, та процвітання Заболотівської об’єднаної територіальної громади.