ПОДЯКА

Дата: 25.12.2019 10:33

Від імені голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Дмировича Танюка, депутатського корпусу, виконавчого комітету Висловлюємо щиру подяку депутатам Івано-Франківської обласної ради Книшук О. В., Білику Р.П., Тимофійчуку Б. В., Грицюку Д.О., депутату Заболотівської селищної ради ОТГ Книшу П. В., за сприяння у виділенні коштів у суму від 100 000 грн до 300 000 грн для проведення таких робіт: ремонт із заміни вікон в Іллінецькому ліцею, капітальний ремонт приміщення Троїцького ліцею, капітальний ремонт приміщення ДНЗ «Берізка», капітальних ремонт водовідведення з даху Тростянецької гімназії, капітальний ремонт даху адмінбудівлі в с. Рожневі Поля, капітальний ремонт теплотраси до котельні Заболотівського ліцею, для укріплення дамби у с. Троїця (урочище Хомів).