Відбувся фольклорно-етнографічний фестиваль «Колядок Вертепів та Маланок»

Дата: 14.01.2020 10:12

13 січня 2020 року  у  переддень Старого Нового Року року вже традиційно село Троїця Заболотівської селищної ради ОТГ знаходиться у святковій атмосфері, саме тут відбувся фольклорно-етнографічний фестиваль «Колядок Вертепів та Маланок». Розпочався даний захід виступами колективів з колядками та вертепами за участю дітей та дорослих які представляли старостинські округи Заболотівської ОТГ. Привітати учасників та гостей свята завітали голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, його перший заступник Любов Ленькавська та керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гачка, які побажали міцного здоров’я, щастя, радості, достатку та сімейного благополуччя в Новому Році. Усі учасники фестивалю отримали дипломи за участь та подарункові пакети із солодощами.

Надвечір захід продовжився з конкурсу «Маланок» в якому взяли участь п’ять колективів. Після виступу усіх учасників журі конкурсу визначило кращих, яких нагороджено грамотами та грошовими преміям: перше місце колектив маланок села Троїця «Заробітчани з Чехії», друге місце колектив маланок села Троїця «Поліцейський патруль», третє місце колектив маланок Заболотівського СБК.

І справді, скільки різноманітних Різдвяних традицій маємо саме на українській землі, скільки слів прослави Господньої звучить у колядках та щедрівках.  Нехай Бог дає здоров’я усім тим людям, які долучились до організації даного дійства і брали участь у зимових радісних подіях на славу Господа нашого Ісуса Христа!