Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України

  • 592

Фото без описуДень 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.
22 січня 2020 року в селищі Заболотів на площі Степана Бандери відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, працівники апарату селищної ради ОТГ, керівники установ та організацій Заболотівіської ОТГ, представники політичних партій та громадських організацій та місцеві жителі.Фото без опису
Після урочистого відкриття зборів до присутніх звернувся голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк , який привітав присутніх із знаменним для всіх українців святом – Днем Соборності України, закликав до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя ОТГ.
Учасники заходу та присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю та Незалежність держави. По завершенню урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятних місць селища Заболотів.

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото без опису