Відбулися засідання постійних депутатської комісій

Дата: 21.02.2020 17:51

21 лютого 2020 року напередодні сімнадцятої сесії Заболотівської селищної ради ОТГ відбулися засідання постійних депутатської комісій:  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, міжнародного співробітництва; з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу. Окрім голів та членів комісії, у засіданні взяли участь голова  Заболотівської селищної ради ОТГ  Іван Танюк, перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Любов Ленькавська та заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Павло Книш. За результатами розгляду погоджено проекти рішень та запропоновано винести їх на розгляд чергової сімнадцятої сесії Заболотівської селищної ради ОТГ, яка відбудеться 27 лютого 2020 року.