Проведено засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ

Дата: 25.02.2020 16:49

25 лютого 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної об’єднаної територіальної громади, яке провів голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк. Також у засіданні взяли участь перший заступник голови селищної ради Любов Ленькавська та заступник голови селищної ради Павло Книш. Члени виконавчого комітету заслухали звіт про роботу Заболотівської місцевої пожежної охорони та про роботу відділу праці та соціального захисту населення Заболотівської селищної ради ОТГ. Крім того було прийнято рішення про виконання Закону України від 02.10.1996р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян» та про святкування річниці виведення військ з Афганістану. Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також були звернення від жителів Заболотівської ОТГ, які були розглянуті та прийняті по них відповідні рішення.