На території Заболотівської ОТГ за участю спеціалістів Держпродспоживслужби триває широка інформаційна кампанія з протидії коронавірусу

Дата: 04.03.2020 10:52

З метою об’єднання зусиль у протидії потрапляння коронавірусу на територію України, задля підвищення обізнаності населення про особливості захворювання працівники Головного управління Держпродспоживслужби та установ ветеринарної медицини Івано-Франківської області приєднались до всеукраїнської кампанії.
 В кожному населеному пункті ОТГ спеціалісти та фахівці Служби відвідують школи, дитячі садки, фельдшерсько-акушерські пункти, лікувальні заклади, сільські ради, ринки, супермаркети.

Проводяться роз’яснювальні бесіди з педагогічними та учнівськими колективами, медичним персоналом, працівниками органів місцевого самоврядування.
 Керівникам кожного закладу вручаються інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я із застереженнями, як уберегтися від вірусу.
Для зниження ризику інфікування коронавірусом рекомендується мити руки з милом або дезінфекційними засобами із вмістом спирту; при кашлі або чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидати серветку та вимити руки; намагатися уникати перебування у безпосередній близькості з іншими людьми, особливо з тими, у кого є кашель, нежить, підвищена температура.