Дата: 06.03.2020 15:08

На виконання наказу МОЗ України від 24.01.2020 року № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим корона вірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)», відповідно до інструкції від Європейського центру з контролю та профілактики захворювань та Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо ситуації із короно вірусом (nCoV), статей 6 та 11 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб», та наказу ДОЗ ОДА та ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» №31/8 від 27.01.2020 року «Про заходи щодо недопущення занесення та поширення випадків захворювань, спричинених новим короно вірусом (nCoV)»  та з метою запобігання виникнення і поширення короновірусу на території Заболотівської ОТГ 06 березня 2020 року  відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  яке проводив голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк. На засіданні обговорили заходи забезпечення епідеміологічної безпеки в ОТГ та визначили методи боротьби з небезпечним вірусом з Китаю (nCoV) в разі його виявлення на території громади. Рішенням даної комісії  вирішено на території Заболотівської ОТГ : заборонити з 06 березня 2020 року проведення масових заходів в  розважальних закладах та закладах громадського харчування, призупинити різного виду заходи, які передбачають масове скупчення людей, так як даний вірус офіційно був підтверджений в м. Чернівці та поширюється Чернівецькою областю, яка межує із Снятинським районом Івано-Франківської області.