Привітання голови Заболотівської селищної ради ОТГ зі святом 8 Березня

Дата: 06.03.2020 14:21

Дорогі  жінки ! Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас із першим весняним святом –  Днем 8-го Березня , святом любові та краси!

Це свято є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Нехай же у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і що секунди.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у Вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою,

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ                    Іван Танюк