ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

Дата: 10.03.2020 15:25

Згідно засідання  комісії  про  включення  установ, організацій,  суб'єктів  надання  послуг  з  психологічної  реабілітації  управління  соціального  захисту  населення  Снятинської  районної  державної  адміністрації  від  27.02.2020року  відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів  України  № 1057 від  27  грудня  2017 року  «Про  затвердження  Порядку  проведення  психологічної  реабілітації  учасників  антитерористичної  операції  та  постраждалих  учасників  Революції  Гідності»  та  п.6  постанови  Кабінету  Міністрів  України  № 497  від  12.07.2017 р.  включено  до  переліку  суб'єктів  надання  послуг  з  психологічної  реабілітації  учасників  антитерористичної  операції  та  постраждалих  учасників  Революції  Гідності  управління  соціального  захисту  населення  Снятинської  районної  державної  адміністрації:

• Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс»  на  базі  санаторію  «Орізонт»  Одеська область, м. Білгород-Дністровський
  •   Дочірнє підприємство «Моршинкурорт»  ПАТ  «Укрпрофоздоровниця»  м. Моршин
  • ТОВ «Золота  нива»  Одеська область, м. Білгород-Дністровський
  • ТзОВ  «Комплекс  оздоровлення  та  відпочинку «ІРБІС» м.Скадовськ.

Для  отримання  реабілітаційних  послуг  учасник  АТО  повинен  із  заявою  звернутися  до  управління  соціального  захисту  населення  за  адресою  м. Снятин,  вул. Шевченка 4,  кабінет  № 13,  телефон  для  довідок  2 50 63.