УВАГА КАРАНТИН

Дата: 12.03.2020 11:37

На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 21 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  12 березня 2020 року голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк провів оперативну нараду з керівниками закладів освіти Заболотівської ОТГ щодо вжиття заходів протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, в якій взяли участь перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш, начальник відділу освіти Тамара Стефюк, директор КНП «Заболотівська районна лікарня» Ігор Палійчук. В ході наради вирішенно з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на всій територіїї Заболотівської ОТГ вести карантин, припинивши роботу закладів освіти.