УВАГА УВАГА УВАГА!!!

Дата: 16.03.2020 10:57

У зв’язку із епідемією, яка поширюється територією України ЗАКРИТИ: КП «Заболотівський комунальний ринок», заклади торгівлі та заклади  громадського харчування, окрім аптек, продуктових магазинів та автозаправочних станцій (не допускаючи скупчення людей), які розташовані на території Заболотівської ОТГ, працівникам Заболотівської селищної ради ОТГ здійснювану роботу максимально перевести на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій, заборонити масове скупчення не більше 10 людей,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 21 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та рішення позачергової комісії з питань ТЕБ та надзвичайної ситуації від 16 березня 2020 року.

За не виконання вищезгаданої Постанови КМУ та рішення комісії ТЕБ та НС передбачено покарання ст. 325 КК України.

Адміністрація Заболотівської селищної ради ОТГ