У ЗАБОЛОТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОТУРБУВАЛИСЯ ПРО МЕДИКІВ

Дата: 16.04.2020 15:22

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, депутат селищної ради ОТГ - заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ  Павло Книш та депутат Заболотівської селищної ради ОТГ Надія Ленькавська подбали про тих, хто сьогодні у групі найбільшого ризику. Для надійного захисту медичних працівників під час пандемії корона вірусу головою селищної ради ОТГ Іваном Танюком та його заступником Павлом Книшем було придбано 25 захисних костюмів,  та 2 упаковки медичних рукавиць, а депутатом Заболотівської селищної ради ОТГ Надією Ленькавською придбано апарат відсмоктувач «Біомед 9 Е-А».   Все це було передано КНП «Заболотівській районній лікарні», ФАПам  сіл Зібранівка, Рожневі-Поля, Ганьківці та Амбулаторія села Шевченкове.