Управління соціального захисту населення Снятинської районної державної адміністрації повідомляє про те, що законодавчо врегульовано продовження виплат соціальних допомог БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ ОСОБИСТОГО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН.

Дата: 29.04.2020 13:32

Відповідно до ЗУ від 30.03.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID – 2019)» врегульовано питання продовження строку виплати державної соціальної допомоги та пенсії, особам, яким вона була призначена раніше:
- виплата державної соціальної допомоги , яка була призначена раніше, продовжується без подання необхідних документів.
Також, відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України від 31.03.2020 року №4427/0/2-20 розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по подовженню строку виплати до 01.06.2020 року у раніше призначених розмірах.
Продовження строку виплати також буде проводитись по таких видах допомог:
- малозабезпеченим сім’ям;
- на дітей одиноким матерям;
- на дітей над, якими встановлено опіку та піклування;
- особі, яка доглядає за хворою дитиною;
- особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;
- дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів;
- внутрішньо переміщеним особам на проживання;
- особам з інвалідністю з дитинства та дітям інвалідам;
- особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.
Звертаємо Вашу увагу на те, що після закінчення терміну дії карантину розмір виплачених допомог буде перераховано на підставі поданих заяв та необхідних для призначення певного виду допомоги, документів.

За більш детальною інформацією звертайтесь за стаціонарним телефоном 2-50-63.