В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки

Дата: 20.05.2020 14:08

Запрацювала віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19, де кожен українець може безкоштовно отримати індивідуальні консультації, емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу.

На платформі ви маєте можливість отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності, через поширення коронавірусної інфекції. Це може призвести до серйозних змін психологічного здоров’я людей.

Зважаючи на це з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».

Безкоштовно отримайте допомогу і підтримку прямо зараз!

Посилання до віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19: https://moncenter.eduhub.in.ua/