Куди звертатись жертвам домашнього насильства

Дата: 27.05.2020 09:23

У зв’язку з карнатинними заходами у світі відслідковується тенденція до збільшення кількості випадків домашнього насильства. Для людей, які зазнають домашнього насильства, соціальна ізоляція означає залишитися наодинці з кривдником. Тому інформуємо громадськість про можливість отримання допомоги у кризових випадках.

На сьогодні гарячу лінію з протидії насильству обслуговують 16 спеціалістів — психологів, соціальних працівників, юристів.

Інформумо про діючі ?гарячі? лінії, куди можна звернутись у випадку домашнього насильства:

• Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству 15-47, працює цілодобово;
  • Національна ?гаряча лінія? з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335, або з мобільного 116 123, працює цілодобово;
  • Дитяча ?гаряча лінія? 0-800-500-225, 116-111 з мобільного;
  • Урядовий кол-центр 15-45.