В селі Рудники Заболотівської ОТГ вшановали пам’ять Героїв

Традиційно, на одне з християнських свят, Святої Трійці, в селі Рудники , а саме в  Рудниківському лісі, неподалік урочища «Дубки» представники громадсько-політичного руху  “Народний рух України” та місцева влада вшановує пам’ять героїв, які в далекому1946 року загинули в нерівному  боюз ворожими московськими поневолювачами, віддавши життя за самостійну Українську державу. Це були уродженці сіл Іллінці, Демидче ( смт. Заболотів) та Рудники. На їхню честь у лісі, вже за часів Незалежності, зведено пам’ятник із хрестом. На меморіалі викарбувані імена героїв, поруч знаходиться криївка.Не став винятком і цей рік, так, 8 червня 2020 року на чолі з Головою Заболотівської селищної ради ОТГ Іваном Танюком, місцевою владою, представниками громадсько-політичного руху  “Народний рух України” та небайдужими жителями села вшанувано пам’ять героїв. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам УПА та запаливши свічу пам’яті спільно вимовили молитву за душізагиблих. Післячого до присутніхзвернулисяДутчук Григорій - голова громадсько-політичного руху  “Народний рух України, Матейчук Микола – заступник головигромадсько-політичного руху  “Народний рух України, Івоняк Васильголова осередку громадсько-політичного руху  “Народний рух України у с. Рудники, в.о. старостиРудниківськогостаростинського округу зі словами з історіїта подякиусім присутнім, які пройшли повстанською стежиною до місця пам’яті і героїзму. На завершення з словами вдячності до організаторів даного дійства та всіх присутніх звернувся Голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, зазначивши, що завдяки даному місцю мешканці громади завжди будуть пам’ятати героїв Української повстанської Армії, а це місце буде поклонінням пам’яті тих буремних часів і визвольних змагань.