Голова селищної ради ОТГ здійснив об’їзд населених пунктів ОТГ, які потерпіли внаслідок негоди

Дата: 01.07.2020 15:03

Внаслідок сильних опадів протягом червня на території Заболотівської ОТГ зливами зруйновано та пошкоджено значну частину об’єктів інфраструктури, зокрема, дамбу в селищі Заболотів, автомобільні дороги місцевого та комунального значення ОТГ. Також стихія завдала значних збитків окремим господарствам: підтоплено житлові будинки, господарські будівлі, присадибні ділянки, підвали, криниці та зруйновано городину. Враховуючи складну ситуацію, голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, постійно здійснює об’їзд населених пунктів ОТГ, які потерпіли внаслідок негоди, зокрема, комісійно оглянуто пошкоджену дамбу в селищі Заболотів на кордоні із с.Хлібичин, де стався прорив 24 червня ц.р., крім того було обстежено і ті ділянки дамби, яким стихія завдала великих руйнувань.

На даний час на місцях підтоплень проводяться відновлювальні роботи, працюють бригади та спецтехніка з ліквідації та відновлення пошкоджених об’єктів, проводиться відкачка та дизенфекція води з колодязів домогосподарств здійснюються прокопи кюветів та встановлюються труби для водовідведення.