Розпочалися роботи по укріпленню дамби в селищі Заболотів

Дата: 13.07.2020 15:30

07 липня 2020 року голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк в черговий раз здійснив виїзд на дамбу в селищі Заболотів де провів обстеження та звернувся з  терміновим зверненням до керівників Івано-Франківської ОДА та обласного Дністровського басейнового управління водних ресурсів в Івано-Франківській області Михайлюка Романа Йосиповича щодо недопущення прориву дамби в селищі Заболотів по вулиці Стуса та на кордоні селища Заболотів - с.Хлібичин  у зв’язку із сильними опадами та підняттям рівня води у р.Прут.

Після неодноразових звернень голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка до Президента України В.Зеленського, Прем’єр міністра України Д.Шмигаля, керівництва Івано-Франківської ОДА та відповідних служб на сьогоднішній день розпочали завозити великогабаритне каміння  для ремонту та укріпленню дамби в селищі Заболотів по вулиці Стуса, хоча по даній вулиці дамба витримала повінь 23-24 червня 2020 року. Проте нагальною потребою залишається будівництво зруйнованої дамби на кордоні селища Заболотів – села Хлібичин, де був прорив.