Засідання виконавчого комітету

Дата: 31.08.2020 16:49

27.08.2020 року відбулося засідання виконавчого  комітету Заболотівської селищної ради ОТГ.  У порядку денному засідання було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ, зокрема про готовність навчальних закладів шкільної, дошкільноїї та позашкільної освіти Заболотівської селищної ради ОТГ до роботи в 2020-2021 навчальному році. Особлива увага приділялася готовності навчальних закладів до роботи в умовах карантину. Наступнтим не менш важливим питанням було затвердження списків постраждалих під час повені 23-24 червня 2020 року, щодо виплати грошової компенсації відповідно до категорій встановлених комісією. А також затверджено план заходів щодо вшанування Дня захисників України які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.