Привітання голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка з Днем рятівника

Дата: 17.09.2020 14:25

Шановні рятівники!

Щиро вітаємо Вас з Вашим професійним святом!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні рятівники Заболотівської ОТГ гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що це сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам Заболотівської ОТГ за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаємо усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

голова Заболотіської

селищної ради ОТГ Іван Танюк