Привітання голови Заболотівської селищної ради ОТГ Танюка Івана Дмитровича з Днем працівника дошкільної освіти

Дата: 27.09.2020 14:27

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Заболотівської ОТГ!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Слова подяки працівникам дошкільних закладів, які знаходяться на території нашої громади, за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Саме Ви виховуєте наше майбутнє покоління, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте до шкільного життя та виховуєте справжніх патріотів нашої держави.

Дорогі працівники дошкільного виховання: завідуючі, вихователі, помічники, методисти, музичні керівники! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом. Хай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю. Міцного Вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Голова Заболотівської

селищної ради ОТГ Іван Танюк