Привітання голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка з Днем бібліотекаря!

Дата: 30.09.2020 14:29

Шановні бібліотекарі Заболотівської ОТГ !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.

Шановні бібліотекарі, прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу наших земляків. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців, миру і злагоди!

голова Заболотіської

селищної ради ОТГ Іван Танюк